Choď na obsah Choď na menu
 


Rok 2018

Tak krajský festival mládežníckych  dychových hudieb skončil. Je ešte skoro hodnotiť jeho  prínos, ale  možno skonštatovať, že už nie je to tá typická „ľudová dychovka“ – polka, valčík, pochod, čardáš, ale už počuť aj prvky modernej zábavnej tanečnej hudby. Či už to bolo  počuť u Vlašanky zo Spišských Vlách, kde obecenstvo prekvapila mladučká speváčka s pekným pevným hlasom, alebo muzikanti z Horného Sŕnia, ktorí nám zahrali a zaspievali aktuálne hity.   Hasičská dychová hudba z Poľska – Gmine Hyžne so svojou speváčkou zasa previedla skladby z repertoáru poľských skladateľov. Muzikantov z Valalík so svojimi spevákmi a našu kapelu, kde skúsenosti naberajú mladé speváčky, alebo najmladší bubeník tohto podujatia hádam ani predstavovať nemusíme.

Počasie nám prialo a už teraz začíname rozmýšľať, ako pozdvihnúť latku kvality tohto podujatia. Pevne veríme, že v spolupráci s naším obecným úradom, KSK a kultúrnym centrom ABOVA so sídlom v Bidovciach  sa nám to podarí a o rok sa opäť stretneme na našom pódiu  pri dobrej muzike utvrdenej výborným guľášom.

Ďakujeme všetkým , ktorí naše podujatie podporili, či už finančne, alebo materiálne, výbornému guľášmajstrovi so svojím personálom a  hlavne všetkým obetavým členom kapely, ktorí strávili aj niekoľko bezsenných nocí,aby všetko klapalo jak má byť.

O rok do videnia ! 

 

Náhľad fotografií zo zložky Foto 2018

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Portrét


 

Fotoalbum


Posledné fotografie