Choď na obsah Choď na menu
 


Rok 2018

Tak sme po festivale a začala sa sezóna dní obcí, leto s hudbou a rôzne hudobné akcie. Mohli ste nás vidieť v Košiciach  na Terase pri oslavách medu a vína, v časti kultúrneho leta v Tatranskej Lomnici, v Snine na 2. prehliadke dychových súborov, na oslavách  70. výročia SNP na Dargove, kde sme mali aj hodinový program. Ďalej to bola účasť na vydarenej prehliadke " Spišsko-Vlašský dychfest " pri Spišských Vlachoch v okolí  chaty Sabinka - Zahura. Všetci sme sa zhodli, že takéto  prehliadky majú veľký význam pre účinkujúcich, nielen čo sa týka porovnania umeleckého výkonu, ale získavajú sa nové priateľstvá a zároveň aj spolupráca medzi jednotlivými súbormi.  

Koncom septembra oslávil náš zakladajúci člen dychového súboru Imrich Baltés  90 rokov svojho bohatého života. K oslave ýchto narodením sme aj mi prispeli svojím vystúpením - foto bude po dodaní.

Tak pomaly sa končí kultúrne leto.Zúčastníme sa ešte vystúpení pre našich starších občanov a začína príprava  repertoáru na budúcoročnú prehliadku dychových súborov " Fanfára fest 2019". 

 

Náhľad fotografií zo zložky Foto 2018

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.